Nowość: Rejestratory sieciowe IP

Rejestratory sieciowe IP BCS

Umożliwiają bezobsługową pracę przez 24 godziny na dobę i pozwalają na prowadzenie zdalnego podglądu przez sieć Internet z dowolnego miejsca na ziemi. Rejestratory sieciowe IP NVR marki BCS to zaawansowane urządzenia stworzone do nieprzerwanej pracy w ramach rozbudowanych struktur monitoringu IP.

Nowa generacja wysokowydajnych wideorejestratorów IP BCS to grupa zaawansowanych technologicznie urządzeń wyposażonych w mocne procesory wielordzeniowe oraz inteligentne systemy operacyjne Pentaplex. Pentaplex, to gwarancja wielozadaniowości urządzenia pozwalającą na równoczesne prowadzenie wielu różnorodnych procesów w tym samym czasie.

Możliwe jest zarówno aktywne podglądanie obrazu z kamer do monitoringu, nagrywanie materiału wideo na dyskach twardych HDD i współpracujących urządzeniach przenośnych, jak również nieustanne udostępnianie sygnału z kamer do sieci lokalnej i Internetu. Rejestratory funkcjonujące w oparciu o tryb Pentaplex to solidne ogniwo każdego systemu monitoringu.

Zaletą rejestratorów sieciowych BCS są również wbudowane wejścia i wyjścia alarmowe. Dzięki obsłudze sygnałów alarmowych możliwe jest zsynchronizowanie pracy rejestratora z czujnikami i sygnalizatorami alarmowymi. Dzięki takiej współpracy możliwe jest samoczynne uruchamianie procesu nagrywania obrazu w momencie wykrycia ruchu w ochranianej strefie i symultaniczne załączenie dźwiękowego i wizualnego alarmu z sygnalizatorów.

Rejestratory IP od BCS wykorzystują w komunikacji szybkie porty ethernetowe o przepustowości do 1000Mbit/s. Wysoka wydajność urządzeń jest wizytówką firmy BCS. Nie zwlekaj, już dziś zobacz ile korzyści zyskasz poprzez instalację rejestratorów sieciowych NVR marki BCS w swoim systemie zabezpieczeń.

Zobacz więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej sklepu BCS Polska. Szeroki wybór produktów w niskiej cenie! Dla instalatorów atrakcyjne rabaty!

Rejestratory IP BCS

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s