Najnowsza oferta urządzeń do monitoringu 24/7

Kamery przemysłowe BCS

W naszej ofercie dostępną są już najnowsze kamery przemysłowe CCTV oraz nowoczesne kamery sieciowe IP przeznaczone do systemów monitoringu IP. Bogaty katalog dobrych kamer marki BCS umożliwi stworzenie sieci monitoringu, która nieprzerwanie dostarczać będzie płynnego obrazu z ochranianych miejsc i obiektów.

Bezobsługowa praca kamer przez 24 godziny na dobę możliwa jest przy zastosowaniu inteligentnych oświetlaczy podczerwieni zapewniających widoczność obiektów w porze nocnej. Kamery z oświetlaczem podczerwieni to doskonały wybór dla systemów monitoringu operujących zarówno w dzień, jak i w nocy.

Rejestratory DVR BCS

Dopełnieniem szerokiej oferty urządzeń do monitoringu firmy BCS są niezawodne rejestratory cyfrowe DVR przeznaczone do telewizji przemysłowej oraz zaawansowane technologicznie rejestratory sieciowe NVR zaprojektowane do współpracy z kamerami sieciowymi IP.

Systemy monitoringu sieciowego budowane na bazie rejestratorów BCS umożliwią realizację wydajnych struktur zabezpieczeń wizyjnego systemu ochrony, który swym użytkownikom zapewni możliwość bieżącego podglądu obrazu z kamer również przez sieć Internet.

Kamery i rejestratory do wideomonitoringu sygnowane logiem marki BCS stanowić będą fundament efektywnych instalacji zabezpieczeń. Więcej informacji o dobrych rejestratorach i kamerach do monitoringu znajdziesz na stronie sklepu BCS Polska.

BCS kamery Rejestratory Sklep

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s